'Creatieve controlekamer bij PSV': "Het moet Bosz goed zijn bevallen"

Peter Bosz
Peter Bosz Foto: © Pro Shots

PSV imponeerde zaterdag met de 4-0 overwinning op NEC. De ploeg van Peter Bosz maakte een goede indruk en kan vol vertrouwen naar het duel in de Champions League van aankomende woensdag werken. Arsenal is de tegenstander in het Emirates Stadium.

Rik Elfrink maakt na het duel tegen de Nijmegenaren de balans op en ziet enkele opvallende zaken in de ploeg van de Eindhovenaren. In het Eindhovens Dagblad schrijft hij: "Jerdy Schouten als zes van PSV en Joey Veerman in een iets offensievere rol op het middenveld? Het moet Bosz goed zijn bevallen. Veerman zette bijvoorbeeld Noa Lang vrij voor de keeper, vlak voor de 2-0 van PSV. Daarnaast was zijn passing naar voren meestal weer zuiver en kon hij het spel regelmatig verleggen."

Even later gaat hij nog verder in op het spel van Schouten. "Hij was ‘onzichtbaar’ goed en verloor alleen kort voor tijd even de controle, op het moment dat een NEC'er bij hem wegliep. Al bij al heeft PSV nu een creatieve controlekamer, die in de eredivisie nog wel getest moet worden tegen zwaardere tegenstanders en onder zwaardere omstandigheden", besluit de journalist.

Zet €10 in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in PSV komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op PSV (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
PSV
18:45
FC Volendam
zo
8/10
Sparta Rotterdam
16:45
PSV
za
21/10
PSV
18:45
Fortuna Sittard
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
za
4/11
Heracles Almelo
16:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 6 19 18
2 AZ 6 13 16
3 FC Twente 6 9 15
4 Feyenoord 6 18 14
5 Sparta Rotterdam 6 2 11
6 Go Ahead Eagles 6 0 10
7 Excelsior 6 2 9
Bekijk de hele stand