Cocu trots: ''Zeer te spreken over onze prestatie''

Philip Cocu werd een halfuur voor het einde van de wedstrijd naar de tribune gestuurd in de wedstrijd van PSV tegen Excelsior. De oefenmeester zou kritiek op de leiding hebben gehad. Ondanks zijn eigen minpunt is hij tevreden met de prestatie van zijn team.

"Buiten de eerste vijftien minuten ben ik zeer te spreken over de teamprestatie", zei Cocu op de persconferentie na afloop van de wedstrijd. "De reactie na de verloren uitwedstrijd tegen Dinamo Moskou was heel goed. We zijn na de 2-0 niet achterover gaan leunen, niet gaan loeren op de kansen die via de counter wel zouden komen, maar hebben het initiatief behouden. Dat is wel eens anders geweest."

Cocu heeft even aan een grote uitslag gedacht. "Het was eigenlijk wachten op een grote uitslag, alleen die onnodige rode kaart voor Jeffrey Bruma veranderde de wedstrijd. Het is jammer dat we Bruma er over twee weken tegen AZ niet bij hebben."

Lees meer: