Carl Hoefkens: "We hadden misschien wel meer verdiend tegen PSV"

Carl Hoefkens in het Philips Stadion
Carl Hoefkens in het Philips Stadion Foto: © Pro Shots

Carl Hoefkens baalde na afloop van het uitduel tegen PSV van de nederlaag. De hoofdtrainer van NAC Breda wist dat zijn ploeg de underdog was, maar hoopte toch stiekem op een resultaat.

"Misschien hadden wij hier meer verdiend", begint Hoefkens voor de camera van ESPN. "Het zou fantastisch zijn geweest als we met een punt naar huis zouden zijn gegaan, maar dat is niet gelukt. Maar we moeten ook realistisch zijn. Wij willen ons stap voor stap ontwikkelen, wij willen steeds gevaarlijker worden aan de bal." 

"Die ontwikkeling zie je dit seizoen, maar het is heel belangrijk om stabiel te blijven", gaat de hoofdtrainer van de Bredase club verder. "Daar zijn we in geslaagd. Dan is het net de kwaliteit in het laatste derde van het veld die het verschil maakt."

"Zij hebben daar enorm goede spelers, wij hebben spelers die nog stappen moeten zetten om enorm goed te worden. Maar als je ziet hoe de fans ons negentig minuten lang hebben gesteund en met welke intensiteit de spelers hebben gespeeld, dan moet iedereen ongelooflijk trots zijn", aldus Hoefkens.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
RKC Waalwijk
20:00
PSV
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 22 31 54
2 PSV 23 45 52
3 FC Utrecht 23 6 43
4 Feyenoord 22 20 40
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
Bekijk de hele stand