Brands hint op langer verblijf PSV'er: "Is wel de bedoeling"

Marcel Brands voor de microfoon van Omroep Brabant
Marcel Brands voor de microfoon van Omroep Brabant Foto: © Pro Shots

Het is de bedoeling dat Malik Tillman volgend seizoen ook zal gaan spelen voor PSV. Marcel Brands heeft bij Goedemorgen Eredivisie van ESPN aangegeven dat ze de huurling van Bayern München graag definitief willen overnemen.

Wel is er nog een klein addertje onder het gras. De Eindhovenaren hebben een optie tot koop bedongen, maar de Duitsers kunnen die nog negeren. Wel levert dat Bayern München een boete op. Zelf wil de middenvelder nog een seizoen bij PSV blijven. “Het is wel de bedoeling dat wij hem kopen”, laat de algemeen directeur weten.

Tillman draait een uitstekend seizoen bij de Eindhovenaren. In 25 competitiewedstrijden wist hij negen keer te scoren en was hij elf keer aangever. In de Champions League gaf hij ook nog eens drie assists.

Zet in op PSV tegen Newcastle United!

PSV speelt woensdag in de Champions League tegen Newcastle United. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties