Bram van Polen vol verbazing door PSV: "Ik vind dit zo bizar"

Bram van Polen
Bram van Polen Foto: © BSR Agency

Bram van Polen heeft met enorme verbazing gekeken naar de slotfase van NEC - PSV. Er leek weinig aan de hand, maar de Eindhovenaren gaven een 1-3 voorsprong alsnog weg. 

PSV is sinds de winterstop niet in beste doen en Van Polen verwacht niet dat de problemen snel opgelost zijn. Ook in Nijmegen ging het weer mis. "Het is één minuut voor tijd, dan moet je zó ongelooflijk scherp gaan verdedigen", vertelt hij in Goedemorgen Eredivisie. "Alleen Luuk de Jong stond op de doellijn te verdedigen, de rest is alleen maar aan het toekijken. Terwijl je weet dat dit momenten zijn waarop je momenteel tekortschiet. Ik vind het zo bizar dit."

Van Polen had niet verwacht dat PSV de voorsprong nog uit handen ging geven. "Er was ook helemaal niet zoveel aan de hand. Maar dan mis je wel een bepaalde gretigheid om ten koste van alles dit soort momenten te voorkomen. Dit gaat echt te makkelijk", oordeelt het clubicoon van PEC Zwolle. "Dan roep je het weer over jezelf af, en krijg je weer een gelijkspel wat uit het niets komt."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand