Bosz verwacht belletjes voor sterkhouder: "Hoeven niet te verkopen"

Peter Bosz voor het duel tegen RKC
Peter Bosz voor het duel tegen RKC Foto: © Pro Shots

Bij PSV keren Johan Bakayoko, Malik Tillman en Ricardo Pepi volgende week terug. Jerdy Schouten en Joey Veerman sluiten pas vanaf 25 of 26 juli aan bij de Eindhovenaren. PSV kan dus binnenkort weer beschikken over al haar sterkhouders, maar moet de club nog vrezen voor veel transfers?

Peter Bosz geeft een duidelijk antwoord. "We hoeven Jerdy of iemand anders niet te verkopen. Dat is niet per se nodig", zo vertelt de PSV-trainer in gesprek met het Eindhovens Dagblad. "Er zullen clubs gaan bellen, maar dat is pas serieus als ze bieden. Verkoop hoeft niet bij PSV."

"Dat komt omdat Champions League-plaatsing zeker is en de gelden in die competitie nog wat opgewaardeerd zijn. Dat is een luxe. Het is ook nog rustig op de transfermarkt, die nog wel op gang zal komen. Het vooruitzicht bij PSV is verder niet slecht toch? We gaan in de Champions League spelen, spelen leuk voetbal en hebben een goed elftal", aldus Peter Bosz. 

Zet in op PSV tegen FC Volendam!

PSV speelt vrijdagavond de uitwedstrijd tegen FC Volendam. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties