Bosz lyrisch over groeibriljant: "Hij ontwikkelt zich geweldig"

Peter Bosz op de persconferentie
Peter Bosz op de persconferentie Foto: © Pro Shots

PSV bleek tegen SC Heerenveen een maatje te groot. Peter Bosz genoot van zijn ploeg en licht één speler uit als absolute uitblinker. 

"Ja, vandaag wel", reageerde Bosz voor de camera van ESPN. "Na tien minuten begonnen we goed te voetballen en toen heb ik de rest van de wedstrijd wel genoten", zegt de trainer die zelf nors en stoïcijns langs de zijlijn te zien was. "Ik ben trainer. Ik zit zo'n wedstrijd niet als supporter te kijken. Maar ik ben de laatste maanden echt aan het genieten. Ik vind dat we goed spelen."

Wederom was Paul Wanner sterk, met een doelpunt en een assist. "Paul ontwikkelt zich geweldig. Het is nooit fijn als ze gedurende de voorbereiding moeten aanhaken. In zijn geval waren we al een aantal weken bezig. Dan loop je even achter de feiten aan. En wij hebben een andere manier van voetballen."

Lees meer:
0 reacties