Bosz langer bij PSV? "Dan moet er heel veel gebeuren in de selectie"

Peter Bosz en Noa Lang
Peter Bosz en Noa Lang Foto: © Pro Shots

Marco Timmer vraagt zich af wat er deze zomer gaat gebeuren binnen de selectie van PSV. Timmer vindt dat, als PSV doorgaat met Peter Bosz, de selectie aan flinke verandering toe is.

"Als je doorgaat met Peter Bosz en de speelwijze en voetbalfilosofie die hij heeft, een trainer die prijzen wil winnen met aanvallend voetbal, dan moet er heel veel gebeuren in deze selectie. Een selectie die na de winterstop heeft laten zien niet meer voortdurend op te kunnen brengen wat Bosz eist. Dat is een feit geweest", zegt Timmer bij de Skiete Willy Podcast van Voetbal International.

"Als je doorgaat met deze trainer ga je deze selectie enorm verversen", is hij dan ook helder. "Dat is duidelijk. Ik vind dat je in deze laatste fase van het seizoen dat er niet zoveel onzekerheid mag zijn over zoveel dossiers binnen je selectie. Ze hebben allemaal hun eigen verhaal. Maar het zijn er teveel. Onduidelijkheid is vaak onzekerheid en dat is een voedingsbodem van onrust."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
Bekijk de hele stand