Bosz krijgt vraag over opvolging van Koeman: "Ik weet het niet"

Peter Bosz
Peter Bosz Foto: © Pro Shots

Peter Bosz sluit niet uit dat hij in de toekomst de rol van bondscoach van het Nederlands elftal op zich neemt. De 61-jarige PSV-trainer kreeg in de talkshow Eva van Eva Jinek de vraag of hij bereid zou zijn om Ronald Koeman op te volgen.

"Als de KNVB je belt om bondscoach te worden, dan zeg je natuurlijk...", reageerde Bosz. de trainer gaf aan dat hij momenteel nog een contract heeft bij PSV, dat loopt tot medio 2026. "Dan zeg ik dat ik nog een jaar bij PSV heb", aldus de trainer. Koeman heeft een contract tot en met het WK van 2026, en Bosz' verbintenis bij PSV eindigt eveneens in dat jaar.

Op de vraag van Jinek wat hij zou doen als de KNVB zou bellen, bleef Bosz voorzichtig. "Dan zullen we misschien met elkaar praten. Ik weet het niet", zei hij. Hij voegde eraan toe: "Want dan wordt de volgende intro: 'Hij heeft gesolliciteerd bij het Nederlands elftal.'" Bosz vertelde dat dit soort vragen vaak komen wanneer je in programma's als deze verschijnt, wat hij als 'heel vervelend' ervaart.

Zet in op PSV tegen SC Heerenveen!

PSV speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties