Bosz krijgt complimenten: "Vond het fijn om met hem te werken"

Peter Bosz
Peter Bosz Foto: © Pro Shots

Lasse Schöne is lyrisch over Peter Bosz. De voormalig middenvelder werkte bij Ajax samen met de huidige hoofdtrainer van PSV. 

Bosz was het seizoen 2016/17 hoofdtrainer van Ajax en bereikte destijds de finale van de Europa League. "Ik vond het heel fijn om onder hem te werken", blikt Schöne terug in Rondo van Ziggo Sport. "Hij heeft natuurlijk een bepaalde filosofie, bij al zijn clubs. We hebben een leuk jaar gehad, waarin we de finale van de Europa League haalden."

De Deense middenvelder voelde zich er goed onder Bosz. "Zijn manier van voetballen ligt me wel. Dan heb je altijd het verhaal dat je veel ruimte weggeeft, maar ik heb liever dit dan dat je twee bussen parkeert", geeft hij aan. 

Zet in op PSV tegen FC Groningen!

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties