Bosz: "Hij speelde niet goed en daarom heb ik hem gewisseld"

Peter Bosz in Heerenveen
Peter Bosz in Heerenveen Foto: © BSR Agency

Peter Bosz was kritisch op zijn eigen spelers en zag dat veel dingen niet goed gingen. PSV sleepte zaterdag met veel moeite een 4-3 overwinning op Heracles Almelo binnen. De landskampioen ontsnapte in eigen huis en had zomaar een nederlaag kunnen oplopen.

"Na de aftrap hadden we een half uur goed de druk erop", begint Bosz tegenover het Eindhovens Dagblad. "En uiteindelijk winnen we de wedstrijd, nadat het 2-2 en ook nog 3-3 geworden is. We halen ergens de energie vandaan. Dit is ook weer een keer zo’n wedstrijd waar je Matej (Kovar, red.) moet danken, die een aantal reddingen heeft genoteerd. Wow. En ook de goal van Guus (Til, red.) is belangrijk."

De eerste penalty van PSV werd benut door Ricardo Pepi. Volgens Bosz is hij de vaste eerste penaltynemer, met Perisic als tweede optie en Saibari als derde. "Maar de spelers kunnen onderling tot een andere keuze komen. Als Ricardo vindt dat de strafschop naar Ismael kan, is Ismael de aangewezene. Ricardo is wel de nummer een", ligt de trainer toe.

Saibari in de rust gewisseld. "Ik vond hem niet goed spelen en daarom heb ik hem gewisseld", verklaart de oefenmeester.  De trainer gaf na afloop van de wedstrijd feedback aan Couhaib Driouech, die nogal matig inviel. "In de top wordt van je gevraagd dat je stabiel bent. Hij is nog jong en dat zal hij moeten leren", aldus Bosz.

Zet in op PSV tegen FC Groningen!

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties