Bosz geheimzinnig over Lang: "Jullie hoeven niet alles te snappen"

Peter Bosz tijdens een persconferentie
Peter Bosz tijdens een persconferentie Foto: © Pro Shots

Peter Bosz gaat niet te diep in op de afwezigheid van Noa Lang bij PSV. De aanvaller behoorde tegen NEC (2-0 winst) niet bij de wedstrijdselectie, terwijl dat eerst wel de bedoeling was. Bosz geeft echter niet te veel weg over de absentie van Lang.

"Ik wil er niet te veel over zeggen, want dan gaat het te veel over hem. Dat hoeft helemaal niet", zegt Bosz op een persconferentie na de wedstrijd. "Hij was er vandaag niet bij, daar heb ik voor gekozen. Iedere keer ga ik het erover hebben en dan wordt het zo'n enorm thema. Over medische gronden mag ik sowieso niks zeggen. Dan val je zo in herhaling... Ik hoop dat hij erbij is dinsdag."

Clubwatcher Marco Timmer vindt dat Bosz de verbazing over de afwezigheid van Lang moet begrijpen. De PSV-trainer is duidelijk: "Gelukkig hoeven jullie niet alles te snappen, dat meen ik ook echt. Ik wil er niet te veel over zeggen", aldus Peter Bosz. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand