Bosz blikt terug: "Dat was de meest reële kans op drie punten"

Peter Bosz
Peter Bosz Foto: © BSR Agency

Peter Bosz beleefde een geweldig jaar met PSV. Hij pakte de landstitel, maar moest toch ook een paar vervelende nederlagen ondergaan. In de tweede seizoenshelft van afgelopen seizoen verloor de ploeg van NEC en in de eerste seizoenshelft van de huidige voetbaljaargang was SC Heerenveen te sterk.

"Moeilijke periodes zijn er altijd", blikt Peter Bosz terug in gesprek met Voetbal International. "Zoals vorig seizoen na de eerste nederlaag tegen NEC. Dat vierden ze alsof ze Europees voetbal hadden behaald. Dat zag je onlangs ook bij Heerenveen na hun zege."

Voor de wedstrijd tegen de Friezen werd ook in de Champions League verloren door PSV. Stade Brest was met 1-0 te sterk. 'Een heel grote tegenvaller' noemt Bosz die wedstrijd. "Ik baalde vooral omdat we nog drie wedstrijden te gaan hadden in de Champions League, waarvan die tegen Brest de meest reële kans was op drie punten. Nu komen Rode Ster Belgrado-uit en Liverpool-thuis. We willen wel bij de beste 24 komen."

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand