'Boscagli niet naar Jong PSV, rentree PSV 1 lijkt aanstaande'

Olivier Boscagli namens PSV tegen RKC
Olivier Boscagli namens PSV tegen RKC Foto: © Pro Shots

Olivier Boscagli zou met Jong PSV afreizen naar Engeland om zijn rentree te maken, maar PSV heeft de planning gewijzigd. De Monegask lijkt woensdagavond al bij de wedstrijdselectie van de eerste ploeg te zitten.

Boscagli zou zijn rentree maken in een duel tegen de beloften van Arsenal voor de Premier League International Cup, maar woensdagavond lijkt het Philips Stadion de locatie voor zijn rentree in de wedstrijdselectie te worden, zo meldt het Eindhovens Dagblad. Er wordt natuurlijk niet verwacht dat Boscagli in de basis start in het bekerduel tegen FC Emmen, maar wel dat de verdediger bij de selectie zit.

PSV heeft nog altijd de hoop dat Boscagli van waarde kan zijn voor de eerste ploeg van trainer Ruud van Nistelrooij. De verdediger liep vorig seizoen in de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk een zware knieblessure op, waarna een langdurig herstel volgde. PSV wil niet teveel druk op een terugkeer leggen, aangezien een dergelijke blessure altijd lang duurt. Toch heeft men dus vertrouwen in de waarde van Boscagli.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen Feyenoord. Winnen de Eindhovenaren in De Kuip? Als nieuwe speler bij Unibet krijg jij 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! Schrijf je hier in en claim de UniBoost!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
3/12
Feyenoord
12:15
PSV
do
7/12
PSV
18:45
SC Heerenveen
zo
17/12
AZ
20:00
PSV
za
13/01
PSV
21:00
Excelsior
zo
21/01
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 13 43 39
2 Feyenoord 13 29 32
3 AZ 12 23 29
4 FC Twente 13 11 27
5 Go Ahead Eagles 13 7 22
6 Sparta Rotterdam 13 0 18
7 SC Heerenveen 13 -6 16
Bekijk de hele stand