Björn van der Doelen: "Of ik hem aanvoerder van PSV zou maken?"

PSV is nog altijd in onzekerheid of Luuk de Jong volgend seizoen bij de club speelt. De ervaren spits is momenteel transfervrij, waardoor de Eindhovenaren wellicht op zoek moeten naar een nieuwe aanvoerder. Björn van der Doelen denkt dat Ivan Perisic wel geschikt is.

De ervaren Kroaat verlengde onlangs met twee seizoenen bij PSV. "Dat is knap. Goed dat zo'n jongen... Die heeft nogal wat clubs gezien", reageert Van der Doelen op het verlengen van Perisic in de Skiete Willy Podcast van Voetbal International. "Of ik hem aanvoerder zou maken? Ja, waarom niet, eigenlijk. Gezien zijn status en hoe hij zich beweegt in die groep. Hoe hij zich profileert bij PSV."

"Er vanuitgaande dat Luuk de Jong dus niet blijft", reageert Marco Timmer. "We zijn er vanuit aan het gaan dat hij vertrekt. Ik op één of andere manier ook", reageert Doelen, waarop Timmer verder gaat. "Anders was hij er al geweest. Dan ging hij de strijd nog een keer aan. De laatste keer zeiden zijn agenten dat hij nog niet besloten heeft."

"Ik zou Joey Veerman aanvoerder maken", vervolgt de journalist. "En ik denk dat hij dat nog goed zou doen ook. Of zou hij dat niet kunnen?" Van der Doelen geeft toe ook aan de Volendamse middenvelder gedacht te hebben. "Daar zat ik inderdaad ook aan te denken", aldus de oud-voetballer.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand