Bergwijn: "PSV kan ook zomaar drie, vier jongens kwijt raken"

Steven Bergwijn tegen Go Ahead Eagles
Steven Bergwijn tegen Go Ahead Eagles Foto: © Pro Shots

Steven Bergwijn beleeft met zijn Ajax een seizoen met ups en downs. De Amsterdammers stonden eerder in het seizoen nog op de laatste plek, maar zijn nu opgeklommen tot plek vijf. Staat Ajax volgend jaar weer op gelijke hoogte met PSV?

"Ik denk het wel. Kijk, ik vind zulke dingen moeilijk om te zeggen, want je weet niet wat er bij ons bij gaat komen of wie er weg gaan. Hetzelfde geldt natuurlijk voor PSV. Die kunnen ook zomaar drie, vier jongens kwijt raken. Of ze kunnen er weer drie, vier bij halen. Dus het is lastig voorspellen", opent Bergwijn bij Voetbal International.

"Maar het is duidelijk dat het snel kan gaan in de voetballerij. Vorig jaar waren we aan elkaar gewaagd, nu was het gat ineens groot. Soms is het zó (knipt met zijn vingers, red.) ineens anders. Dat geeft ons ook wel hoop voor volgend seizoen."

"Ik denk dat we als groep alleen maar sterker worden, nu we dit hebben meegemaakt. Dit is het eerste seizoen dat deze groep bij elkaar is. Je ziet dat we op elkaar ingespeeld raken. Iedereen weet nu wat we aan elkaar hebben. Wie weet: met nog een paar gerichte aankopen, misschien wat meer ervaring, kan het alleen maar beter gaan, denk ik", besluit de aanvoerder.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
18/01
PEC Zwolle
16:30
PSV
za
25/01
PSV
18:45
NAC Breda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand