Benitez langer in Eindhoven? "Bij PSV is dat besef doorgedrongen"

Oliver Boscagli en Walter Benitez
Oliver Boscagli en Walter Benitez Foto: © BSR Agency

Walter Benitez zijn toekomst bij PSV ligt nog altijd in het ongewisse. De keeper kan na dit seizoen weg, al hoopt PSV op zijn aanblijven.

"Hij kon in 2024 voor een kleine twee miljoen euro weg en wilde graag tweede keeper worden bij Atlético Madrid, maar PSV zag dat helemaal niet zitten en heeft voorlopig geen spijt van dat besluit", weet Rik Elfrink bij het Eindhovens Dagblad. 

"Benitez is bezig aan een goed seizoen en bij PSV is inmiddels het besef doorgedrongen dat het nog niet zo simpel is om een betere goalie te vinden, zonder flink de knip te trekken", vervolgt de journalist. "Ook Benitez staat niet voor een enorm bedrag op de balans, omdat hij in 2022 transfervrij naar PSV is gekomen. Alleen zijn tekengelden zijn geactiveerd en die zijn aan het eind van dit seizoen uitgekeerd."

"Louter vanuit financieel perspectief bezien, lijkt een transfervrij vertrek niet zo erg. Vanuit sportief oogpunt trekt PSV nu wel aan de doelman: hij voldoet en gekeken wordt of een langere samenwerking mogelijk is. Benitez moet daar zelf ook voor in zijn en heeft meerdere mogelijkheden na dit seizoen", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties