Benitez goud waard voor PSV: "Dit keer had het team mij nodig"

Walter Benitez
Walter Benitez Foto: © Pro Shots

PSV-keeper Walter Benítez heeft vaak weinig te doen in wedstrijden, maar zaterdagavond kon hij zich onderscheiden tegen Sparta Rotterdam. De Argentijn had een aantal goede reddingen in huis, waardoor de Eindhovenaren uiteindelijk met 2-1 wonnen.

Door de rode kaart van Matteo Dams moest PSV bijna de gehele tweede helft met een man minder speler, wat ervoor zorgde dat Sparta gevaarlijk werd. "We hebben soms duels waarin ik maar één of twee keer in actie hoef te komen, maar dit keer had het team mij nodig. Dan geeft het wel een goed gevoel om belangrijk te zijn."

"We wisten al vooraf dat Sparta gewoon een goede ploeg heeft", vervolgt Benitez, die geciteerd wordt door Voetbal International. "Als je dan in de tweede helft een speler verliest met een rode kaart, dan wordt het een nog moeilijkere wedstrijd. Soms moet je klaar zijn voor een oorlog op het veld. Ik ben daarom gelukkig dat we alsnog drie punten hebben gepakt."

Zet in op PSV tegen SC Heerenveen!

PSV speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties