Benítez deelt in PSV-malaise: "Hij begint een probleem te worden"

Walter Benítez
Walter Benítez Foto: © Pro Shots

PSV krijgt sinds de start van 2025 veel te veel doelpunten om de oren. De defensie van PSV oogt lang niet altijd zeker, maar ook doelman Walter Benítez valt het een en ander te verwijten.

Pieter Zwart van Voetbal International merkt op dat de Argentijnse goalie woensdagavond in aanloop naar de eerste goal van Arsenal opnieuw niet vrijuit ging. Benítez kan dan ook bepaald geen lekkere cijfers overleggen sinds de start van 2025. "Bijna de helft van de schoten tussen de palen vliegt erin tegen Benítez. Dat is een groot contrast met de cijfers die hij in de eerste anderhalf jaar onder Peter Bosz heeft neergezet."

De hoofdredacteur van het weekblad ziet 'gokgedrag' bij de keeper van PSV. Zo zette Benítez vorige week ook een stapje opzij, waardoor de houdbare bal van Martin Ødegaard pardoes binnenviel. Wel valt op dat de Argentijn ijzersterk is in de één-tegen-één-situaties. "Bosz houdt vertrouwen in zijn sluitpost, maar het tweeluik tegen Arsenal illustreert dat Benítez de laatste tijd een probleem begint te worden voor PSV", aldus Zwart.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand