Jerdy Schouten baalt enorm: "Ik had hem dolgraag gevoetbald"

Jerdy Schouten en Tjaronn Chery
Jerdy Schouten en Tjaronn Chery Foto: © BSR Agency

Jerdy Schouten baalt enorm van het mislopen van de bekerfinale. PSV verloor dinsdagavond in de halve finale met 3-2 van NEC. 

PSV lijkt dit seizoen fluitend kampioen van Nederland te worden, maar had graag ook de beker aan de prijzenkast willen toevoegen. "Sommige spelers zouden de bekerfinale voor het eerst kunnen spelen, anderen hebben hem al meegemaakt. Zelf had ik hem ook dolgraag gevoetbald en dan is het enorm zonde dat het niet is gelukt", reageert een teleurgestelde Schouten na afloop in het Eindhovens Dagblad

Het is een smetje op een verder probleemloos seizoen. "Ik denk dat we van deze avond enorm balen. We wilden graag de beker winnen en in Europa verder komen, maar dat is niet gelukt", baalt de middenvelder. "Het heeft geen nu om ermee te blijven zitten, want we moeten door en zaterdag weer zien te knallen."

Lees meer:
0 reacties