Begeleiding talenten PSV ging niet goed: "Dat was versplinterd"

De Herdgang
De Herdgang Foto: © Pro Shots

Assistent-trainer Tim Wolf bekommert zich veel om de talenten uit de opleiding van PSV. Dat vertelt Earnest Stewart in gesprek met Voetbal International.

De technisch directeur geeft aan dat de begeleiding van talenten uit de opleiding naar het eerste elftal eerder wat versplinterd was. “Niet uit onwil, maar omdat iedereen in de organisatie dacht dat een ander zich om de talenten bekommerde. Nu is daar één persoon verantwoordelijk voor.” Die functie wordt nu bekleed door Tim Wolf, die ook nog assistent-trainer is bij het eerste elftal.

Stewart geeft ook aan dat er per speler wordt gekeken wat hij of zij nodig heeft. “De een heeft meer fysieke begeleiding nodig, een ander mentaal, en weer een ander op technisch vlak. Tim heeft dat in kaart gebracht en kan de plannen met die spelers goed wegzetten. Hij heeft de capaciteiten en kwaliteiten om dit te doen."

Het zou kunnen dat Wolf nog meer uren hieraan gaat besteden. “Tim was vorig jaar al verantwoordelijk voor de spelers van PSV 1 die bij Jong moesten spelen. Tim doet het assistentschap er nog bij, maar dit is echt een behoorlijke baan die we wellicht op termijn fulltime gaan invullen”, aldus de technisch directeur.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
za
10/01
PSV
20:00
Excelsior
za
17/01
Fortuna Sittard
20:00
PSV
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand