'Babadi ziet transferwaarde gehalveerd worden na wisselvallig seizoen'

Isaac Babadi
Isaac Babadi Foto: © BSR Agency

Isaac Babadi kende een wisselvallig seizoen bij PSV. De middenvelder speelde een aantal wedstrijden in de hoofdmacht, maar moest ook regelmatig aantreden bij Jong PSV.

Dit is ook terug te zien in zijn transferwaarde. Waar deze een jaar geleden nog zes miljoen euro was, is dit inmiddels gehalveerd naar drie miljoen euro. Dat valt te lezen op de website van transfermarkt.nl

Babadi beschikt in Eindhoven nog over een contract tot medio 2028. De mogelijkheid bestaat dat hij verhuurd gaat worden omdat hij aan meer speeltijd toe wil komen. Afgelopen winter leek hij al dichtbij een verhuurperiode naar SC Heerenveen, maar PSV wist hem toen in Eindhoven te houden. 

Zet in op PSV tegen AZ!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties