Arno Vermeulen bekritiseert PSV'er: "Zo mag hij niet spelen"

Arno Vermeulen
Arno Vermeulen Foto: © Pro Shots

Arno Vermeulen denkt nog altijd dat PSV zich in 2025 opnieuw tot landskampioen kroont. De journalist zag de Eindhovenaren tegen AZ echter geen beste beurt maken.

"PSV wordt wel kampioen, maar het is wel wat Peter Bosz vooraf voorspelde en ook een beetje bang voor was", begint Vermeulen bij NOS Studio Voetbal. "Hoe hongerig ben je nog als je net kampioen bent geworden. Er zijn wel wedstrijden waar je iets van gemakzucht ziet. Al is het meer drie of vier procent meer dan vorig jaar."

"Het hongerige en de scherpte moet Bosz wel in het elftal houden", gaat de voetbaljournalist en commentator verder. "Ismael Saibari speelde tegen AZ een wedstrijd... Die mag hij gewoonweg niet spelen met zijn kwaliteiten. Dat is gewoon door de ondergrens. Maar als je die bank gisteren ziet... Dat geeft ook de doorslag naar de 2-2."

"Ze hebben zoveel breedte in de selectie en dan komt ook Sergiño Dest nog terug. Ze worden dus wel gewoon kampioen, maar ze hebben een aantal tikken gekregen die we vooraf niet verwacht hadden. Maar goed, je wordt ook geen kampioen met 34 keer winnen. Dus dat is ook niet heel erg raar", aldus Vermeulen.

Lees meer:
0 reacties