André Ramalho bekritiseerd: "Krijg er een ongemakkelijk gevoel van"

André Ramalho tegen Feyenoord
André Ramalho tegen Feyenoord Foto: © BSR Agency

PSV ging woensdagavond met 1-0 onderuit in de KNVB Beker tegen Feyenoord. Het ging na afloop veel over het omstreden penaltymoment, maar ook André Ramalho kwam er niet heel goed vanaf. De Braziliaan werd in de rust dan ook gewisseld door Peter Bosz.

"Nadat Stengs stopte met te enthousiast doorlopen, lukte het Feyenoord om de opbouw van PSV te neutraliseren", vertelt Pieter Zwart in een video-item van Voetbal International. "André Ramalho was in de eerste helft de speler met verreweg de meeste balcontacten van iedereen op het veld. Hij stond iedere keer met de bal aan zijn voet."

"Het deed mij ergens een beetje denken aan de Europa League finale van Ajax tegen Manchester United", gaat de hoofdredacteur van VI verder. "Davinson Sanchez werd toen de bal opgedrongen en dat was nu bij Ramalho het geval. Je krijgt er een ongemakkelijk gevoel van als je er naar zit te kijken."

"Dat was ook al het plan van FC Utrecht, dus het lijkt er op dat tegenstanders nu toch een zwakke plek in het hele sterke PSV hebben gevonden. De opbouw moet je naar Ramalho dwingen. Het is interessant of we dat vaker gaan zien, of dat PSV daar een oplossing voor gaat vinden", aldus Zwart.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
18/01
PEC Zwolle
16:30
PSV
za
25/01
PSV
18:45
NAC Breda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand