André Ooijer: "Dat moeten ze bij PSV als groot compliment zien"

André Ooijer
André Ooijer Foto: © Pro Shots

André Ooijer heeft hoge verwachtingen van de topper tussen PSV en Feyenoord. De voormalig verdediger denkt dat de Eindhovenaren een belangrijke slag kunnen slaan tegen de concurrent.

"De wedstrijd tegen Feyenoord wordt wel cruciaal", begint Ooijer bij de NOS. "Het is nooit lekker als je een topper verliest, want in dat geval knallen de media erbovenop. Je krijgt dan ook de publieke opinie die zegt: 'zie je, PSV is dit seizoen echt te pakken'. Dat wil je als club niet. Je moet van Feyenoord winnen om te laten zien dat die wedstrijden tegen Brest en Heerenveen incidentjes zijn geweest."

"Het verschil tussen het PSV van vorig seizoen en dit seizoen? Je kan niet elk seizoen volstrekt dominant zijn, dat gaat gewoon niet", vervolgt hij. "Ik raak er niet zo van in paniek als je een keer slecht speelt en verliest. Afgezien van de resultaten zie ik dus vooralsnog weinig verschil met het PSV van vorig jaar."

"Het doelsaldo is bijvoorbeeld ook vergelijkbaar met vorig seizoen, dat zegt toch ook wat? Het valt nu bij de mensen op als PSV twee wedstrijden op rij niet scoort. Dat moeten ze bij PSV ook als een groot compliment zien dat dit juist nu opvalt", aldus Ooijer.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand