Anco Jansen prijst oud-PSV'er: "Die zijn er bijna nergens ter wereld"

Anco Jansen is onder de indruk van de wedstrijd die voormalig PSV'er Denzel Dumfries met Internazionale speelde tegen FC Barcelona. De rechtsback scoorde twee keer en leverde ook nog eens een assist.

"Dumfries is absoluut de terechte man of the match. Als rechtsback twee goals en een assist. En hij had bijna nóg een assist", begint Perez in Voetbalpraat van ESPN. "Even uitzoomen. Er stonden twee Nederlanders op het veld. Frenkie de Jong, die écht geweldig is, maar wel een dienstbare rol heeft. En dan Dumfries... die gewoon de hoofdrol opeist bij Inter. En dat na een blessure, knap hoor."

"Als je ziet hoe atletisch hij is... Wat een vermogen. Als je er op het hoogste niveau zó bovenuit steekt op fysiek gebied, dat is wel heel indrukwekkend", reageert Anco Jansen, waarop ook Sjoerd Mossou inhaakt. "Er zijn toch ook bijna nergens ter wereld rechtsbacks met zo'n hoog rendement?"

"Als je kijkt hoeveel goals en assists hij heeft, ook bij het Nederlands elftal, dat is echt ongekend. Zoals spitsen weten waar ze op de goede plek moeten staan, dat heeft hij ook. En dat als rechtsback", aldus de journalist.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand