Alireza Jahanbakhsh flirtte met PSV: "Had nog een gesprek met ze"

Alireza Jahanbakhsh
Alireza Jahanbakhsh Foto: © Pro Shots

Alireza Jahanbakhsh was drie seizoenen lang onderdeel van het Feyenoord van Arne Slot, een periode waarin de club uit Rotterdam-Zuid een indrukwekkende ontwikkeling doormaakte. De Iraanse aanvaller blikt in ELF Voetbal terug op zijn tijd in De Kuip. Ook flirte de aanvaller met PSV, zo geeft hij aan.

De komst van Jahanbakhsh naar Feyenoord was allesbehalve vanzelfsprekend. "Eerlijk gezegd wilde ik nog niet terug naar de Eredivisie", vertelt hij. "Ik begon net te spelen bij Brighton en daarbij had Feyenoord een moeilijke fase achter de rug." Toch bleef Slot volhouden. "Vervolgens was er een tijdlang geen contact, maar na een aantal maanden begon Feyenoord te pushen. Ik had ook nog een gesprek met PSV, maar daar moesten eerst spelers vertrekken."

Het was uiteindelijk de visie van Slot die de doorslag gaf. "Ik ben een paar keer op gesprek geweest bij Arne. Hij legde me uit wat we de volgende jaren zouden gaan doen. Arne was de reden om voor Feyenoord te kiezen. Na de gesprekken met hem zette ik alles op een rijtje: Arne werd trainer, De Kuip is magisch, ik zou veel spelen en er zat potentie in de selectie. Sta ik nog honderd keer voor die keuze, dan zou ik nog honderd keer kiezen voor Feyenoord."

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand