"Ajax is de grootste club, echt groter dan Feyenoord en PSV"

Michael van Praag, Louis van Gaal, Jan van Halst en Maurits Hendriks
Michael van Praag, Louis van Gaal, Jan van Halst en Maurits Hendriks Foto: © Pro Shots

Jan van Halst voetbalde het grootste gedeelte van zijn carrière voor FC Twente. Hij voetbalde echter ook voor Ajax, voor wie hij lovende woorden heeft.

In Pinchhitters de Podcast vertelt Van Halst dat de naam Ajax werkt op je cv. "Ja, dat merk je toch wel", begint de voormalig middenvelder. "En nou kan je Ajax achter je naam hebben staan, maar als je dan nog een kampioenschap en een beker achter je naam hebt staan. En ik heb daar nog even in de Champions League gespeeld."

Van Halst vindt dat dit gegeven veel meer telt dan spelen voor andere Nederlandse topclubs. "CDan merk je toch wel dat Ajax echt groter is dan Feyenoord en PSV, het is echt wel de grootste club van Nederland. Dat spreekt wel meer tot de verbeelding, daar moet ik eerlijk in zijn."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand