Aad de Mos waarschuwt PSV'er: "Ik werd daar de dug-out ingeslagen"

Aad de Mos
Aad de Mos Foto: © Pro Shots

PSV speelt dinsdagavond voor de Champions League het uitduel tegen Olympiakos. Aad de Mos heeft geen goede herinneringen aan de Griekse club, want als trainer van Ajax maakte hij een bijzonder duel mee in Athene.

"Als je vroeger als trainer bij Olympiakos de dug-out uit ging, werd je er door de politie weer ingeslagen", vertelt De Mos in een video-item van het Eindhovens Dagblad. "We hadden toen ook een goed elftal. We werden echt schandalig behandeld door de scheidsrechter, een Duitser."

De oud-trainer van zowel Ajax als PSV verwacht dan ook een heet avondje voor de Eindhovenaren. "Ze moeten zich niet gek laten maken en dat hoeft ook niet, want ze spelen onderhand twee, drie jaar Champions League. Bij Olympiakos winnen is enorm belangrijk, omdat PSV zich niet nog een zeperd kan permitteren na die misser tegen Union Sint-Gillis. Deze wedstrijd is belangrijker dan zondag tegen AZ, want in de competitie kun je de punten nog goedmaken", aldus De Mos.

Lees meer:
0 reacties