Aad de Mos kritisch op PSV'er: "Het is geen Janneke en Mieke"

Aad de Mos
Aad de Mos Foto: © BSR Agency

Couhaib Driouech lijkt opnieuw genoegen te moeten nemen met een reserverol bij PSV, nu ook Ruben van Bommel is aangetrokken. Volgens analist Aad de Mos laat de buitenspeler op dit moment veel te weinig zien.

"Hij maakt op mij geen gedreven indruk", stelt De Mos op PSV Play. "Bij Excelsior vond ik hem geweldig, maar bij PSV heeft hij moeite met het meespelen. Hij denkt dat het vanzelf gaat, maar het gaat hier niet vanzelf." De analist ziet dat jonge talenten als Joël van den Berg en Tygo Land wel de juiste energie uitstralen. "Die kloppen echt op de deur: ‘Hier ben ik en hier sta ik.’"

De Mos is duidelijk in zijn conclusie: "Hij moet veel meer van zichzelf vragen en dat doet hij te weinig. Natuurlijk is het lastig, maar PSV is geen ‘Janneke en Mieke’. Daar heb je mee te maken."

Lees meer:
0 reacties